I přes epidemickou situaci v Polsku, Německu i Česku zvládáme stále importovat vybraná auta ve slíbených termínech

Jak fungujeme

Proces nákupu

Zadáte poptávku

Po vyplnění formuláře Vás do 24 hodin kontaktuje náš specialista se 3 nabídkami vozidel.

Komunikace

Nasloucháme a poradíme. Zároveň z dostupných vozidel hledáme to nejlepší.

Prověření vozidla

Vybraná vozidla prověříme a zkontrolujeme, abyste si mohli být jisti, že je vše v pořádku.

Nákup

Vítězné vozidlo zaplatíte buď bankovním převodem či úvěrem (možno zálohu - dle domluvy).

Dovoz a předání

Auto dovezeme do jedné z našich poboček, nebo rovnou k Vám domů se všemi potřebnými dokumenty.

Člen Německé asociace pro automobilový obchod- Bundesverband für freie KFZ-Händler - CarforFriend.cz

Od října 2015 se naše mateřská společnost stala členem německé asociace pro automobilový obchod- Bundesverband für freie KFZ-Händler, což je potvrzení toho, že naše snaha spolehlivě prezentovat řadu ojetých vozidel je úspěšná nejen v Polsku, ale i v Německu. Součástí této organizace je 800 dealerů s pečlivě vybranými, prověřenými osobními automobily. Předpokladem je, že tyto vozidla budou přesně taková, jak je uvedeno v popisech jednotlivých inzerátů a rovněž je zde garance počtu najetých kilometrů a technického stavu! Společnost JCK je jedna z mála českým firem, která je členem této asociace.

Prověřené vozy - CarforFriend.cz

Prověřené vozy

Doporučujeme pouze vozy s dobrou historií, vybavením a garantovanými technickými parametry.

Kompletní dokumentace - CarforFriend.cz

Kompletní dokumentace

Připravíme veškeré dokumenty související s registrací dovezeného automobilu a to včetně STK. Nemusíte se o nic starat.

Znalosti experta - CarforFriend.cz

Znalosti experta

Doporučíme Vám jaké auto koupit a kterým modelům a značkám se raději vyhnout.

Hodnocení zákazníků

Lukáš Halata

Dlouho jsem vybíral auto na našem trhu. O značce i typu jsem již měl  jasnou představu. Než jsem se rozhoupal tak všechny auta přicházející v  úvahu byly pryč. Oslovil jsem tedy pár firem na dovoz auta z Německa.  Jednak proto že nemám čas jezdit přes celé Německo a druhý problém je  moje jazyková vybavenost. V neposlední řadě i technická stránka věci kdy  je potřeba auto zkontrolovat. Pán Horák z carforfriend.cz byl  nejrychlejší co se týče odpovědi. Ta přišla prakticky hned po odeslání  poptávky. Po pár mailech jsme vybrali vhodné auto kde mne pán Horák  ujistil že auto vypadá v pořádku a také proběhne kontrola jejich  technikem. Poté už to běželo jako na dratkach. Komunikace, dovoz,  předání i případné změny vše proběhlo k mé velké spokojenosti. Tímto  velmi děkuji Panu Horákovi a jeho týmu.

Pavel Berka

Využil jsem možnosti individuálního dovozu auta z DE. Byly mi poskytnuty  nabídky vozů dle mých požadavků na vůz a pak už to jen frčelo. Rychlost,  profesionalita a kvalita služeb. Děkuji za dovoz krásného auta této  firmě a zvláštně panu Tomáši Horákovi. Pokud váháte, tak doporučuji 🙂

Břetislav Bádal

Jsem tak trochu v životě střelec. Když něco chci jdu do toho po hlavě.  Auto jsem si vybral sám v Německu. Při řešení situace jak auto dopravit  do ČR jsem využil služby Car For Friend. Dost mě překvapil přístup a  slušnost pana Horáka a jeho polského kolegy. Byla to trefa do černého,  auto je v naprostém pořádku a cena s kompletním zajištění dopravy včetně  vyřízení veškerých papírů, dle mého soudu naprosto korektní. Manželka si  došla jen pro velký TP a čísla .  Tak že tím děkuji firmě Car For Friend

Otakar Curda

Výborná komunikace, rychlá reakce a skvělý servis. Co jsme si domluvili,  to platilo - vůz byl dovezen z Německa přesně dle dohody. Vřele  doporučuji, pokud hledáte přepravu vozů že zahraničí.